O nás

Kdo jsme?

Paco Romano se věnuje módě a výrobě pánských oděvů již 30 let. V našich počátcích jsme začínali s výrobou pánských obleků, které jsou naší nynější hlavní prioritou. Řídíme se vysokou kvalitou nabízeného zboží a služeb, sledováním nejnovějších trendů a vlivů celosvětové módy a skvělou cenou, jelikož podle nás by se každý měl cítit ve svém obleku skvěle, a to za každé situace.

Klademe důraz na výběr správných materiálů, jež Vám zaručí pohodlí, nemačkavost a moderní vzhled, které dále kombinujeme s nejmodernějšími vzory a střihy. Neustále se snažíme zdokonalovat naši výrobu a nabídku. Za celou dobu působení značka Paco Romano získala oblibu a důvěru zákazníků skoro po celém světě, zejména pak v Evropě, v Africe a na Blízkém východě.

Doufáme, že Vás naše produkty zaujmou a budete s námi spokojeni. Kromě vysoké kvality zboží a rozumné ceny nabízíme proaktivní přístup a péči o zákazníky, pomoc při výběru vhodného obleku či košile a dostatek informací o následné péči o vybrané zboží. Neváhejte se na nás obrátit v případě jakýchkoli dotazů.

Proč si vybrat zrovna nás?

Nakupujte rychle z pohodlí domova, zkoušejte doma a vracejte bez problémů a zbytečných nákladů. Naší prioritou je spokojenost zákazníků, proto nabízíme dopravu zdarma nad 2000 Kč a bezplatné vrácení zboží v případě nespokojenosti.

Naším cílem je zpřístupnit kvalitní a moderní oblek za přijatelné ceny každému, kdo si přeje sledovat nejnovější trendy. U nás můžete najít vhodný oblek jak na svatbu, společenskou událost, pracovní večírek, pracovní schůzi, maturitu či jakoukoli jinou příležitost. U nás jste vždy na prvním místě, budeme se tak vždy snažit udělat vše pro Vaši spokojenost.

 

Váš Tým Paco Romano