Úvodní stránka Nápověda Podmínky dopravy & platby

Podmínky dopravy & platby

Podmínky dopravy

Doprava je pro nákup nad 2 000 Kč zdarma. V tuto chvíli nabízíme pouze vnitrostátní dopravu, tudíž dopravujeme zboží pouze v rámci České republiky. Zásilky budou doručeny v rozmezí 2-5 pracovních dní, záleží na jednotlivých kurýrních službách. Způsob dopravy si budete moci vybrat v nákupním procesu ve druhém kroku tvoření objednávky.

Pro nejefektivnější doručení vaší zásilky nezapomeňte vyplnit při objednávání zboží platné telefonní číslo a e-mailovou adresu, na které vás bude dále dopravce kontaktovat.

Pro více informací o jednotlivých nabízených dopravních službách klikněte na následující odkazy s možností stažení dokumentu. 

Doprava na adresu

ZÁSILKOVNA

Osobní doručení na adresu od Paco Romano

Exkluzivně nabízíme pro zákazníky z Prahy a blízkého okolí ZDARMA službu osobního doručení. Po domluvení se na termínu k vám přijedeme a přivezeme několik velikostí či modelů, které si budete přát a vy si je budete moci vyzkoušet z pohodlí domova. Rovněž vám rovnou můžeme poradit s výběrem. Pokud si oblek vyberete, lze jej zakoupit pak na místě, pokud ne, nic se neděje.

Doprava na výdejní místo

ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO


Poškozená zásilka

Při přebírání zásilky si pečlivě zkontrolujte, zda nemá zásilka poškozený obal nebo jestli není nijak jinak zjevně poškozená. V případě, že zásilka poškozená bude, reklamujte ji ihned buď u kurýrní služby, nebo na výdejním místě, a to sepsáním protokolu o poškození zásilky. Pokud objevíte poškození zásilky po oficiálním převzetí od dopravní společnosti, nebudete mít již nárok na reklamaci. 


Podmínky platby

Platby přijímáme pouze z českého korunového účtu. Způsob platby si budete moci vybrat v nákupním procesu ve druhém kroku tvoření objednávky.

V rámci vyřizování objednávky si na e-shopu PacoRomano.cz můžete vybrat způsob platby z následujících možností:

Platba dobírkou

Za objednanou zásilku zaplatíte až po doručení a převzetí zboží přímo od dopravce (výdejního místa). Ceny dobírky se u každé možnosti dopravy liší. Pro více informací rozklikněte detailnější popis podmínek dopravy u jednotlivých způsobů dopravy, viz. podmínky dopravy.

Při výběru platby dobírkou budete mít možnost platit v hotovosti či kartou, záleží však na příslušné vybrané službě, viz. podmínky dopravy. V případě, že si vyberete možnost placení v hotovosti, připravte si prosím přesnou částku, jen možné, že dopravce nebude mít na vrácení.

Platba bankovním převodem

Po odeslání objednávky obdržíte potvrzovací e-mail. Následně vám zašleme výzvu k úhradě objednaného zboží, číslo účtu a variabilní symbol. Na základě těchto informací provedete platbu převodem. V závislosti na vaší bance může převod platby trvat 2-5 pracovních dní, než ji obdržíme. Po připsání vaší platby na náš účet vám pošleme další potvrzovací e-mail a odešleme zásilku. Produkty, které si objednáte budou rezervované maximálně 7 pracovních dní. Poté objednávku rušíme.

Platba platební kartou

Platba platební kartou je nejjednodušším způsobem zaplacení objednávky. Platbu provedete přímo na konci tvoření objednávky ve druhém kroku nákupního procesu. Po závazném souhlasu odeslání objednávky budete přesměrováni na bezpečnou platební bránu, vyplníte údaje a odešlete platbu. V případě, že Vaše platba bude autorizována, nejpozději následující pracovní den vám zásilku odešleme.

Na e-shopu PacoRomano.cz přijímáme následující platební karty: VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro.

Veškeré údaje o vaší platební kartě budou zpřístupněny pouze bance, my k vašim platebním údajům nemáme přístup.

V případě, že vaše platba nebyla bankou potvrzena, důvod může být následující:

  • nevyplnili jste správně veškeré údaje;
  • na platební kartě není dostatek finančních prostředků;
  • Vaše karta nemá transakce na internetu povoleny;
  • Vaše karta nemá navýšený limit pro transakce na internetu.